CONTACT

     
    NIEUWSBRIEF
    ABONNEREN

    BEZOEKADRES
    Weststraat 18
    Burgh Haamstede
    Google Maps

    CORRESPONDENTIEADRES
    Postbus 39
    4328ZG Burgh Haamstede

    OPENINGSTIJDEN
    vrijdag t/m zondag
    14.00 – 17.00 uur
    en op afspraak alleen voor groepen

    MAILADRES
    info@bewaerschole.nl

    BESTUUR
    Voorzitter: Roger Meij
    roger@bewaerschole.nl
    Secretaris: Suus Hubregtse
    suus@bewaerschole.nl
    Penningmeester: Jeannette Prince
    jeannette@bewaerschole.nl
    PR/publiciteit/promotie: Jeanne Wessels
    jeanne@bewaerschole.nl
    Vice-voorzitter: Lenet Verzijl
    lenet@bewaerschole.nl
    Vice-secretaris: Bert Coenen
    bert@bewaerschole.nl
    Algemene zaken: Bas van Damme
    bas@bewaerschole.nl

    KAMER VAN KOOPHANDEL
    20163891

    BANKREKENINGNUMMER
    NL40 INGB 0004 7558 89

    VOLG ONS OP SOCIAL MEDIA
    ARCHIEF
    CHOOSE YOUR LANGUAGE